Gizlilik ve Güvenlik

Gizlilik ve Güvenlik

GİZLİLİK SÖZLEŞMESİ

Değerli Üyelerimiz,

Kişisel bilgilerinizin korunması ve ödeme sırasındaki güvenliğiniz bizler için çok önemlidir. Bundan dolayı bilgilerinizi titizlikle korumanın önemi ve bilinci ile ödemelerinizin gerçekleştirilmesi aşamasında, belirtilen bankalar ile birlikte çalışmaktayız.

Bilgilerinizin Alınması Ve Kullanılması

İstisnasız tüm müşterilerimize ait kişisel bilgiler, kati suretle gizlilik içerisinde alınmaktadır. Bununla beraber iş sürecimizin sorunsuz ilerlemesi için müşteri bilgilerimizin saklanması ve kullanımı kısmen gereklidir. Bu doğrultuda sadece aşağıda belirtilen kişisel bilgilerinizi toplayabilir, kaydedebilir ve kullanabiliriz:

1) Siteyi ziyaretiniz ve kullanımınız ile ilgili bilgiler.

2) Site üzerinden yaptığınız her türlü işlem ve uygulama ile ilgili bilgiler.

3) Siteye üye olmak ve çevrimiçi hizmetlerden yararlanmak için verdiğiniz bilgiler


Yukarıda belirttiğimiz üzere siparişlerin en iyi şekilde karşılanması için, işin tamamlanmasına yönelik bilgiler firmamızca’ te saklanır ve gerektiğinde teslimat sırasında lojistik ve kargo firmalarına aktarılır. Firmamız müşteri bilgilerini; kampanya bilgileri, yeni ürünler, kampanyalar ve promosyonlar hakkında bilgi vermek, ürün ve hizmet sunumunu iyileştirmek ve gerektiğinde anonim kullanıcı profilleri pazar araştırması yapmak üzere saklar ve kullanır. Bu gibi bilgileri alıp almama konusunda müşterilerimiz her türlü seçimi üye olurken yapabilir ve üye girişi yaptıktan sonra hesap bilgileri bölümünden bu seçimi değiştirilebilirler.  Bunun haricinde kişisel bilgiler kesinlikle 3. şahıslara iletilmemektedir.

Ödeme Güvenliği

Ödemeleriniz sırasında optimum güvenliğin sağlanması için, ödeme trafiğini sağlamada "3D Secure"  sistemleri kulanmaktayız. Ödemenin gerçekleştirilmesi için gerekli olan bilgiler (Örnek : Kredi kart numarası ) firmamızca tarafından saklanmamaktadır. Bu bilgiler aracısız olarak, anlaşmalı olduğumuz bankalara aktarılmaktadır.

Bilgilerin Doğrulanması

Müşterilerimiz firmamızca kendileri hakkında hangi bilgilerin saklanmış olduğunu öğrenmek için ücretsiz olarak yazılı bilgi talep edebilirler. Web sitemize’ e üye olurken verilen tüm bilgilere sadece üyelik sahibi ulaşabilir ve değiştirebilir. Üye, üye giriş bilgilerini güvenli koruduğu takdirde başkalarının üye ile ilgili bilgilere ulaşması ve bunları değiştirmesi mümkün değildir. Bu konuda müşterilerimize optimum güvence vermekteyiz.